UA
 • RU
 • EN
 • Графік роботи: пн-пт: 07:00-23:00 сб, нд: 09:00-22:00
  Адреса: м. Київ, вул. Оболонська набережна 1
  UA
 • RU
 • EN
 • Про нас

  Розташування в пішохідній зоні Оболонської набережної означає можливiсть користуватися всіма перевагами великого міста і при цьому відчувати себе на курорті.

  Надихаючий вид на Дніпро просто з бігової доріжки зробить кожне Ваше тренування максимально продуктивним.

  Palestra - це місце, яке надихне Вас на здоровий і гармонійний спосіб життя.

  тренуватися з нами
  Тренажерний зал


  Тренажерний зал Palestra оснащений устаткуванням Technogym для високого комфорту і максимальної результативності Ваших тренувань. Ми пишаємося нашим кардіотеатром з панорамним видом на Дніпро, який надихатиме Вас під час кожного заняття. Наш зал включає тренажери для опрацювання всіх груп м'язів, включаючи блокові станції, тренажери, що навантажуються дисками, і зону вільних ваг. Особливе місце займає Omnia - мультистанцiя для функціонального тренінгу, яка дозволяє одночасно тренувати до 8-ми людей. Детальніше про Omnia

  Technogym - світовий лідер з виробництва преміальних спортивних тренажерів і офіційний партнер 5 олімпійських та параолімпійських ігор, а також низки престижних спортивних команд, футбольних клубів, кращих мережевих готелів по всьому світу.

  Персональний тренінг


  Щоб стати частиною фітнес-команди Palestra, наші тренери пройшла жорсткий відбір - але цим все не закінчилося. У нас діє програма внутрішніх тренінгів і семінарів, яка постійно забезпечує наших тренерiв новими знаннями, а також регулярні атестації для підтвердження професійного рівня кожного члена команди. Все це дозволяє гарантувати Вам результат.

  Груповий тренінг
  Для тих, хто віддає перевагу атмосферi тренувань в групі, ми пропонуємо розклад занять на будь-який смак. Аеробні та силові, танцювальні та mind&body, класичні тренування і останні новинки - все це Ви знайдете в Palestra.
  Palestra Café


  Збалансоване харчування - найважливіша складова здорового способу життя та обов'язкова умова на шляху до красивого тіла. Меню фітнес-бару Palestra, засноване на інгредієнтах високої якості, дозволить Вам закріпити тренувальні результати.

  Щоденний сніданок, включений в карту Premium, забезпечить здоровий початок дня і наповнить енергією.

  Palestra Beauty
  Салон краси Palestra Beauty працює в експрес-форматі і пропонує beauty-послуги для тих, хто цінує свій час. Затишний інтер'єр салону забезпечить Вам необхідну приватність.
  Palestra Kids
  Ваша дитина не захоче йти з дивного чарівного світу Palestra Kids, який стимулює уяву наших маленьких гостей. Наші послуги для дітей включають розвиваючі заняття, дитячий фітнес і спеціальне меню.
  Спа
  Після спортивних навантажень Вашому тілу необхідно якісне відновлення. Нагородіть себе розслаблюючим відпочинком в нашому спа.
  Масаж
  Ми пропонуємо широкий вибір послуг з догляду за тілом, спрямованих на розслаблення, омолодження, поліпшення тонусу. Відвідування нашого масажного кабінету подарує Вам приємні емоції, допоможе зняти стрес і досягти гармонії з собою.
  Фiтнес-тестування

  При першому візиті в Palestra Вам запропонують пройти комплексне фітнес-тестування. Його результати дозволять Вашому персональному тренеру розробити програму, оптимальну для Ваших цілей і рівня фізичної підготовки.

  В ході тестування, яке проводить професійний спортивний лікар, використовуються ваги-аналізатори Tanita, що визначають склад тіла (вмiст м'язів, жиру і кісткової тканини), а також вміст води, рівень вісцерального жиру й інші показники з урахуванням Вашої статi, віку, росту, ваги, конституції тіла і рівня Вашої звичної фізичної активності.
  Клубні карти
  Standard
  Будні дні Вихідні та свята
  Тренажерний зал Групові заняття СПА Фітнес-консультація Комплект рушників Сейф Халат Персональні тренування Гостьові візити Заморозка (днів) Palestra Kids (годин на день) Депозит Сніданок* Вартість
  12 міс 07:00-23:00 09:00-22:00 + + + + + + - 2 2 45 1,5 500 - 19 250 грн
  Day
  Будні дні Вихідні та свята
  Тренажерний зал Групові заняття СПА Фітнес-консультація Комплект рушників Сейф Халат Персональні тренування Гостьові візити Заморозка (днів) Palestra Kids (годин на день) Депозит Сніданок* Вартість
  12 міс 07:00-17:00 09:00-17:00 + + + + + + - 2 2 45 - 500 - 14 750 грн
  Premium
  Будні дні Вихідні та свята
  Тренажерний зал Групові заняття СПА Фітнес-консультація Комплект рушників Сейф Халат Персональні тренування Гостьові візити Заморозка (днів) Palestra Kids (годин на день) Депозит Сніданок* Вартість
  12 міс 07:00-23:00 09:00-22:00 + + + + + + + 5 5 60 2 35 000 + 42 000 грн

  *з відкриття клубу до 10:00 по буднях, до 12:00 у вихідні та свята. Один варіант для одно клієнта на вибір з поточного меню сніданків клубу. Напої не включені.

  Графік роботи:

  пн-пт: 07:00-23:00
  сб, нд: 09:00-22:00

  Адреса:

  м. Київ, вул. Оболонська набережна 1

  Телефон:

  (044) 355 1 555